Gaba Kulka
Follow
Q

Dziękuję za miłą odpowiedź. Trochę odetchnęłam, że to jednak nie był "styl" Pani ojca. Mam taki pomysł po Pani koncercie. Jestem w samym środku pracy nad realizacją takiego przedsiewzięcia, by czytać Boską Komedię Dantego, by zrobić z tego widowisko słowno-muzyczne - coś w rodzaju oratorium. Udało mi się zainteresować moją wizją pana Andrzeja Seweryna. Chciałabym strasznie, by Pani grała Dantego (Dantemu, dla Dantego). Nawet jeśli nie uda mi się to przedsięwzięcie w sakli makro, to już raczej na pewno powstanie audiobook. Chcę przekonać pana Seweryna, że to Pani powinna to opracować muzycznie Jeszcze raz proszę, by zechciała Pani wesprzeć ten pomysł.

Proszę o dyskrecję, jeśli nie będzie Pani zainteresowana. Że nie jestem oszołomem - może mnie sprawdzić pan Wacław Zimpel (zna się z moimi córkami)
Pozdrawiam
Jolanta Czapczyk


Gaba Kulka responded on 11/04/2014
A

Szanowna Pani, ponieważ korespondencja za pomocą tej strony jest widoczna dla wszystkich, prosiłabym o ewentualne przesłanie adresu mailowego na mail@gabakulka.com - będę mogła Pani odpowiedzieć szczegółowo na Pani propozycję. Łączę pozdrowienia!

1000 characters remaining