Gaba Kulka
Follow
1000 characters remaining
Expand
Q

Just bought the collection -- blame Amanda (a new American fan.)


Gaba Kulka responded on 09/22/2016
A

Thanks a million! I hope the music will be to your liking!

Expand
Q

I have no questions, I just want to say that I totally adore your music and your style!


Gaba Kulka responded on 02/19/2015
A

Thank you very much. I appreciate it!

Expand
Q

Słucham Królestwa i pól z tysięczny raz. Wiem że tworzysz rzeczy wyższe od tego ale ten utwór to dla mnie swojego rodzaju manifest. Co było inspiracją tego utworu? Jakie myśli? Czy to po prostu tekst


Gaba Kulka responded on 05/27/2014
A

Kiedy pisałam "królestwo" chciałam w nim zawrzeć sprzeciw wobec wtłaczania w z góry narzucone role - głównie te związane z płcią, obyczajowością, ale też inne - codzienne zderzanie się z oczekiwaniami środowiska, czy rodziny. "Zgadzam się, zrobię co chcecie" ale na innych zasadach niż wam się wydaje. Na swój sposób "Niejasności" są dla mnie przedłużeniem tej myśli, chociaż idą już na inne tereny. Dzięki za pytanie. Przepraszam za rok obsuwy.

Expand
Q

Po pierwsze, bardzo dziękuję za Twoją - Waszą jako zespołu - twórczość, a w szczególności za koncert przed Amandą w Proximie. Było cudnie! (I za Ecclestona.)
Po drugie, jako członek zespołu, który właśnie nagrał swoją EPkę i chce ją gdzieś udostępnić w rozsądny sposób, chciałbym zapytać o Twoje doświadczenia i odczucia odnośnie współpracy z Bandcampem. Polecasz, odradzasz? Jakieś problemy, kłopoty, pagórki, na coś trzeba zwrócić szczególnie uwagę? I trudne pytanie: jak z rozliczaniem przychodów? ;)
Wszystkiego dobrego!


Gaba Kulka responded on 05/27/2014
A

Cześć! Strasznie przepraszam za tak późną odpowiedź. Mówiąc krótko: bandcamp jest bardzo, bardzo dobrym rozwiązaniem. Polecam, nigdy nie miałam problemów. Co do szczegółów rozliczenia z zagranicznym podmiotem nie potrafię w tej chwili odpowiedzieć, bo pomaga mi w tym wytwórnia, przez którą też te transakcje są prowadzone.